TOPlist

Informace

Technická pomoc při zakládání zdiva z broušených cihel


Pomoc obnáší ideální srovnání maltového lože pod zdivo pomocí zakládací soupravy a rotačního laseru. Náš technik ručí za znivelování zakládacích souprav, podle kterých pracovníci objednatele strhávají nanesenou maltu. Po zavadnutí malty na odpovídající konzistenci (určí náš technik) pracovníci objednatele za technikovy asistence kladou a vyrovnávají první řadu zdiva. Podle zkušeností nezakládáme do tzv. zavadlé malty, pokud je výškový rozdíl na základové desce větší jak 4 cm (tzn. při větším rozmezí základové spáry než 1-5cm), za teploty nad 30 stupňů a za deště. V těchto případech si na srovnané maltové lože stavebník druhý den zakládá sám pomocí 8mm zubového hladítka a lepidla první šár zdiva dle technických instrukcí a proškolení od našeho pracovníka. Pokud je v termínu zakládání nepříznivé počasí t.j. prudší déšť, mráz - stanovíme stavebníkovi náhradní termín.

Připravenost:

hydroizolace, popř. radonbariéra natavená v pásech v místech zakládání zdiva, vyty?ení zdiva dle PD včetně všech změn, vyznačení otvorů (dveře , fr. okna, prosklené stěny)

  • 2x zedník + 2 přidavači – nutné – pokud se bude klást první šár zdiva
  • 1x zedník + 2 přidavači – nutné – pokud se připraví pouze maltové lože

Dle zkušeností je doba zakládání domu o 120 m2 u varianty 1. 8-9 hodin, u varianty 2. 6-7 hodin.

Požadované vybavení na stavbu: míchačka (ne ruční míchadlo), 2,5m hliníková strhávací lať, zakládací malta (dle zkušeností kalkulovaný výpočet tloušťky 1,8mm mnohdy nestačí - z důvodu nerovné desky), přípojka el + voda, lopata, stavební kolečko, zedníci klasické zednické vybavení.

Pokud nemá zákazník možnost vlastní zednické výpomoci, nabízíme tuto službu jako komplet – nutno dohodnout týden předem.

Příjezd na staveniště je obvykle domlouván mezi 7:30-8:00, technik je v kontaktu se zákazníkem min 3 dny před dohodnutým termínem.

Případné dotazy směřujte na uvedené tel číslo popř. mailové adresy.
Upozorňujeme, že pokud technik po příjezdu na staveniště zjistí, že nejsou splněny výše uvedené podmínky připravenosti, je oprávněn pomoc při zakládání odmítnout, načež bude zákazníkovi poskytnut náhradní termín (v sezoně není vyjímka že až např. po 30ti dnech) a zákazník tím ztrácí nárok na tuto službu za paušální poplatek stanovený firmou Heluz. Technickou pomoc v “náhradním termínu“ z důvodu nepřipravenosti budeme účtovat vč. cestovného. Podrobnosti sdělíme po provedení kalkulace každého jednotlivého takového případu. Věříme, že k výše uvedenému nebude docházet, naopak doufáme, že tato služba bude hojná využívána a přispěje k Vaší spokojenosti a utvrdí Vaši správnou volbu – postavit si dům z cihel od firmy HELUZ.


Za T&Nstav stavební a obchodní s.r.o.
Karel Tománek - jednatel
Kontakt : 777 209 696
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.tnstav.cz

TN Stav
T&N stavební a obchodní s.r.o.
Rubešova 1179, 393 01 Pelhřímov
T: +420 777 209 696

O nás

T&N stav stavební a obchodní s.r.o. je menší společnost, o to větší důraz klademe na kvalitu, termínovou přesnost prováděných prací, včasnost a kompletnost dodávek včetně širokého spektra služeb se stavebnictvím souvisejících a tím i na spokojenost našich zákazníků. Věříme, že i Vy se budete s důvěrou obracet na nás.

© 2009-2019 T&Nstav stavební a obchodní s.r.o. | By ESHOP MASTER

HLEDAT